Vendo Park: Nowy park handlowy coraz bliżej zdjęcia GORZÓW NEWS

Wycinka drzew i porządkowanie terenu, a następnie wylewanie fundamentów. – W Vendo Parku w Gorzowie umowy na wynajem powierzchni zostały podpisane z markami Dealz, Action oraz Sinsay. Pozostałe umowy są finalizowane – powiedział nam Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający w Trei Real Estate Poland. Vendo Park w Gorzowie Wielkopolskim usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów Netto i Agata Meble oraz restauracji Mc Donalds. Dla klientów przygotowano 100 bezpłatnych miejsc parkingowych.

W pobliżu stoją Park Handlowy Londyńska, budynek Salon Volkswagen KIM oraz budynek OBI. – Otwarcie obiektu zaplanowane jest na koniec czerwca tego roku – dodaje Wesołowski. Myśliborskiej odwiedziliśmy poprzednio na początku marca, to na placu budowy leżał śnieg. Widać za to jak ogromne zaszły tu zmiany! Budynek w kształcie litery „L” lada moment będzie gotowy w stanie surowym!

  • – Popularność parków handlowych w Polsce nie słabnie.
  • Pozostałe umowy są finalizowane – powiedział nam Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający w Trei Real Estate Poland.
  • Powierzchnia handlowa tych parterowych budynków wynosi 3240 m2.
  • Vendo Park ma być kompaktowym parkiem handlowym o powierzchni użytkowej 3240 m.kw.
  • Myśliborskiej między sklepami Agata Meble i Netto.

Co prawda w przypadku drogerii zastanawia nas tak bliska lokalizacja dwóch sklepów tej sieci. Obecnie Rossmann znajduje się już po drugiej stronie ul. Pamiętać należy też, że do momentu podpisania wszystkich umów mogą jeszcze zajść zmiany wśród najemców.

Już oficjalnie wiadomo, że Jula otworzy swój sklep w Gorzowie!

Mkw.w pierwszych trzech miesiącach tego roku. Trei otworzył już trzy Vendo Park w bieżącym roku. Nasze inwestycje lokujemy zarówno w mniejszych miejscowościach, jak i dużych miastach, czego przykładem jest Gorzów Wielkopolski.

  • Wyróżnia się wśród miast o podobnej skali rozwojem strefy gospodarczej, dzięki czemu przyciąga nowych inwestorów.
  • Wycinka drzew i porządkowanie terenu, a następnie wylewanie fundamentów.
  • Myśliborskiej odwiedziliśmy poprzednio na początku marca, to na placu budowy leżał śnieg.

Za realizację parku handlowego od Trei w Gorzowie Wielkopolskim odpowiada STB Budownictwo. To już kolejna wspólna realizacja z Trei Real Estate. Gorzowski obiekt to 35 Vendo Park w Polsce. Myśliborskiej powstaje Vendo Park, czyli kompaktowy park handlowy. Jesienią 2022 roku rozpoczęły się pierwsze prace na działce pomiędzy sklepem Netto, a salonem Agata Meble m.in.

Zakanale: Wiemy jaka sieć stacji będzie przy Trasie Nadwarciańskiej! Kiedy otwarcie? (zdjęcia)

– Działkę pod Vendo Park zakupiliśmy w maju 2022 roku. Otrzymaliśmy już pozwolenie na budowę i obecnie jesteśmy na etapie prac przygotowawczych do rozpoczęcia realizacji projektu. Otwarcie obiektu zaplanowaliśmy na I kwartał 2023 roku – mówi nam Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland. – Popularność parków handlowych w Polsce nie słabnie. Co więcej, takie formaty zdominowały rynek, co potwierdzają dane za pierwszy kwartał br. Według dostępnych danych nowa podaż w tym segmencie osiągnęła blisko 67 tys.

Wydaje się, że czerwcowy termin oddania inwestycji nie jest zagrożony. Vendo Park Gorzów Wielkopolski położony jest przy ulicy Myśliborskiej 37. Dla naszych klientów przygotowaliśmy 107 miejsc parkingowych.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Dziś jest ich już ponad 150 w całym kraju. Mieszkańcy Gorzowa mają dobry broker sprawdzamy opinie o tradeallcrypto obecnie do dyspozycji tylko jeden sklep Dealz w mieście, który znajduje się w N-Parku przy ul. Chemicznej, jednak w najbliższym czasie się to zmieni i będą aż cztery sklepy brytyjskiej sieci w Gorzowie.

Vendo Park, to sieć parków handlowych budowanych w Polsce (obecnie jest ich 34), Słowacji (3) i w Czechach (6). Gorzowski powstaje na dwóch działkach o numerach 185/9 i 362 o łącznej powierzchni 7.475 mkw przy ul. Myśliborskiej między więcej o: fxtrading broker sklepami Agata Meble i Netto. Na terenie parku handlowego znajdą się cztery sklepy. Powierzchnia najmu w parku handlowym wyniesie 3.240 mkw. Vendo Park ma być kompaktowym parkiem handlowym o powierzchni użytkowej 3240 m.kw.

Tym samym mapa handlowa największego miasta w województwie lubuskim wzbogaciła się o popularne miejsce zakupów typu convenience. Małe formaty dedykowane wygodnym, codziennym zakupom to najszybciej rozwijający się segment w kraju. Parki handlowe stanowiły w pierwszym kwartale br. Aż 69 procent budowanej powierzchni w sektorze retail.

Oprócz Vendo Parku, sklep Dealz będzie znajdował się również w Galerii Askana oraz parku handlowym Niepodległości. W Gorzowie trwa boom budowlany jeżeli chodzi o budowę parków handlowych – zarówno tych większych, jak i mniejszych. Obecnie trwają prace przy budowie parku handlowego S1 w dawnym Tesco przy ul. Górczyńskiej, parku handlowego Podmiejska przy ul.

Przez ostatnie lata Action zyskał sporą popularność wśród mieszkańców Gorzowa. Vendo Park to Gorzowski zespół budynków, stoi wzdłuż ulicy Myśliborskiej. Budowa kompleksu rozpoczęła się w 2022 i trwała 1 rok. Powierzchnia handlowa tych parterowych budynków wynosi 3240 m2. Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka budowlana STB Budownictwo, natomiast TREI Real Estate jest jego inwestorem.

Vendo Park w Gorzowie. Jakie sklepy znajdą się w Vendo Parku?

Podmiejskiej, a na finiszu są roboty przy parku handlowym Niepodległości przy ul. Natomiast jeszcze wiosną 2023 roku ma ruszyć budowa Gorzów Power Center przy ul. – Obserwujemy przypadki wycofywania się dużych galerii handlowych i konwersję ich na obiekty mieszkalne czy biurowe. Parki handlowe zaś coraz wyraźniej zyskują na znaczeniu. Jednak miesiąc później atrakcyjne działki odkupił deweloper parków handlowych Trei Real Estate Poland. Najbliżej Gorzowa zlokalizowany jest Vendo Park w Myśliborzu.

Znani są już pierwsi najemcy, którzy pojawią się w Vendo Parku. Jednym z nich jest sieć odzieżowa Sinsay. Obecnie w Gorzowie działają trzy sklepy Sinsay należące do sieci LPP – w centrum handlowym Nova Park, w parku handlowym N-Park oraz w galerii Askana. Myśliborskiej będzie zatem czwartym punktem na mapie Gorzowa. Z naszych informacji wynika, że najprawdopodobniej otwarte zostaną przy ul. Myśliborskiej takie sklepy, jak Media Expert, Dealz, KiK i Rossmann.

Przy Myśliborskiej powstanie Vendo Park! Ile i jakie sklepy? (zdjęcia)

Małe formaty handlowe są jednymi z takich przedsięwzięć, które zmieniają obraz rynku. Natomiast drugim najemcą będzie popularny dyskont niespożywczy Action. Będzie to zatem trzeci sklep tej sieci w Gorzowie. Pierwszy z nich znajduje się w galerii Feeria, a drugi w pawilonie przy ul.

Fashion House ruszył dziś w centrum miasta! Co piątek w całości nowy towar! Z okazji otwarcia jest rabat! (zdjęcia)

– Obiekt jest już w pełni skomercjalizowany. Na terenie Vendo Parku znajdą się cztery sklepy. Naszym celem jest taki dobór najemców, który będzie odpowiadał na potrzeby lokalnej społeczności i dywersyfikował johnson przerwał wizytę w nowym jorku i wrócił do londynu-forex dostępną w mieście ofertę. Chcemy, żeby mieszkańcy mieli dostęp do różnych marek i produktów w jednym miejscu – mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

W Gorzowie Wielkopolskim został otwarty pierwszy park handlowy sieci Vendo Park

– Obiekt jest już w pełni skomercjalizowany – finalizujemy umowy. Chcemy, by mieszkańcy mieli dostęp do różnych marek i produktów w jednym miejscu – dodaje Wesołowski. Nowy park handlowy powstanie na dwóch działkach o numerach 185/9 i 362 o łącznej powierzchni 7.475 mkw. W Gorzowie Wielkopolskim został otwarty pierwszy park handlowy sieci Vendo Park rozwijanej w Polsce przez Trei Real Estate Poland.